שלב 1: צפי בסרטון כאן למטה

שלב 2: רוצה שנעזור לך ליצור תפנית אמתית במערכת היחסים הזוגית שלכם?

אנחנו יכולות לעזור לך לשקם את מערכת היחסים בניכם, כדי להשיב את הקרבה והרצון להיות ביחד וכדי לשמור על התא המשפחתי שלכם חזק ומאוחד

קבעי אתנו שיחת ייעוץ טלפונית, ללא עלות, של 30 דק'

בשיחה נכיר אותך ונתבונן יותר לעומק על מערכת היחסים שלכם  

כדי להבין אם אנחנו מסוגלות לעזור לך.
ואם כן, נדבר בשיחה על פרטי תוכנית הליווי ועל התוצאה שאליה נוכל להביא אתכם.

 

.

AdobeStock_107583299.jpeg

טליה
כפר סבא

במפגשי הייעוץ אתכן זכיתי לתמיכה, העצמה, הכוונה ולימוד שלא חוויתי כדוגמתו עד כה במהלך כל עשרות שנות "החפירה" והטיפולים שעברתי בשלל גישות ואסכולות.

 

אני מרגישה שיש לי אמון רב בידע ובחוכמה שיש בידכן וביכולתכן לסייע לי לקדם את חיי בכל התחומים ובעיקר בזוגיות

הרווחה הנפשית שלי, מאז פגשתי בכן, התעצמה באופן שאין לי יכולת להקביל אליו. זוהי ללא ספק קפיצה עצומה שלא חוויתי כמוה עד כה.

קבלתי הבנה לגבי העולם שסביבי, מערכות יחסים עם אנשים ועם עצמי. העולם מתחיל להתבהר לנגד עיניי. יש עדינות, נחמה, תמיכה וחיוביות. ממקום מוגן ומחזק כזה, אפשר להעז ולהיפתח למה שקודם עורר בי התנגדות.

המפגש אתכן ועם פיזיקה משפחתית הוא עבורי ברכה גדולה וחסד 

AdobeStock_254228035.jpeg

חופית
קבוץ משמרות

לפני שהגעתי אליכן, לא ידעתי להחזיק בית . היה בלגן מתמשך. הייתי מגיבה ונעלבת כמעט לכל אמירה שהיתה לבן הזוג שלי. הזוגיות היתה נתונה למצבי רוח או גורל. הכול היה על 'כרעי תרנגולת'. לא היה לנו כיף.

רציתי שהזוגיות תצליח והיה לי חשוב לשמור על הבית והמשפחה. רציתי שלילדים יהיה טוב יותר ושהאווירה בבית תשתפר.

 

יצרתן עבורי מסלול ונתתן לי הכוונה מתמדת איך להישאר בו, מבלי ללכת שוב לאיבוד. למדתי כיצד להוביל את הזוגיות, איך להיפגש אתו מבלי להגיב ואיך להגיש לו דברים בדרך אחרת. בעבר, הייתי מתעלמת ממנו או נמנעת מלהיפגש ולהתייעץ איתו ואילו היום, אני לוקחת אותו בחשבון. אני רואה אותו בתמונה. 

 

ככל שהזוגיות השתפרה והתחזקה, כך אני התחזקתי והרגשתי טוב יותר. 

למדתי מכן גם איך לנהל את הבית בשגרת היומיום - נתתן לי הכוונה והדרכה פרקטית, איך לארגן את הימים ואת סדרי העדיפויות ועזרתן לי גם לקבל החלטות משמעותיות.

AdobeStock_213452388.jpeg

מעיין
טבעון

הגענו אליכן לאחר שעשינו שני סבבי טיפול זוגי. הטיפול הראשון לא כל כך הצליח ובטיפול השני, הרגשתי שנוצרת בינינו מעין עוינות ותחרות- המטפלת מאד התחברה אליי והבינה אותי, אך אותו זה מאד הכעיס.

 

אצלכן, בגלל שאתן מפרידות בין בני הזוג, הרגשתי מאד חופשייה לדבר ולומר את האמת ומצד שני, לא הולכים אצלכן סחור, סחור ולא צוללים אל העבר הרחוק, אלא 'כאן ועכשיו'.

 

המפגשים אתכן עזרו לי לפשט את מה שאני רואה ומבינה על הזוגיות שלי. פתאום זה היה ברור ופשוט יותר. 

בכל מפגש אני יוצאת עם איזשהי הארה. גם אם מדברים על תקרית כלשהי, תמיד זה מתנקז להבנה ולטיפים חשובים שלעולם לא הייתי חושבת עליהם בכוחות עצמי.
 

נשים שמספרות על תהליך הליווי שעברו איתנו

AdobeStock_178257753_Preview_edited.jpg

נועה
הוד השרון

כשהגעתי אליכן, הייתי במצב של חוסר יציבות רגשית וחוסר יכולת בכלל לתפקד בזוגיות. הייתי מאוד מבולבלת והרגשות שלי כלפיו היו משתנים בצורה קיצונית - פעם סבלנית ומכילה ופעם, עצבנית ומרוחקת נורא.

רציתי שזה יעבוד בינינו שזה ישתפר ויצליח, אבל זה נראה היה שכל אחד מושך לכיוון אחר - הוא רצה שאהיה בבית, אתו ועם הילדים ואני כל הזמן רציתי לצאת מהבית ולברוח לעניינים שלי לחברות, עבודה, בילויים וגם נעניתי לחיזורים שהיו לי מגברים אחרים. 

היום, אני מתפקדת יותר. בא לי לחזור הביתה מה שקודם לא היה לי. אתן עזרתן לי לבנות משהו כמעט מאפס, אבל מבלי לחפור בילדות ובזוגיות. 

היום, החיים בבית עם הילדים ובזוגיות, מאד נעימים לי ואני מרגישה שהזוגיות והמשפחה בשליטתי וכבר אין לי את הרצון והמשיכה הכל כך חזקה לצאת החוצה. 

 

אצלכן, מיד הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליכן, לפתוח את הלב ולספר את האמת, בכנות מבלי שישפטו אותי. הרגשתי שהגעתי הביתה. הייתן עבורי כמו שתי אמהות, שמחזקות אותי וידעתי מהרגע הראשון, שהגעתי למקום שיצמיח אותי ואת הזוגיות שלנו.

AdobeStock_347082966.jpeg

אנה
תל אביב

כשהגעתי אליכן, עזבתי את הבית לתקופה. הרגשתי שהזוגיות הזאת וזוגיות בכלל, לא מתאימים לי.  וכשבאתי אליכן, אחרי שכנועים רבים של חברה, קרה לי נס. עד היום, אני לא מצליחה להסביר לעצמי ולאחרים מה קרה, מה עשיתן. הרגשתי סופר מוגנת. הרגשתי שסופסוף יש לי מקום בעולם. זה כמו 'אקמול', שעבד עליי לאורך השבוע. הרגשתי שקיבלתי כנפיים. הייתי כמו ילדה מאושרת. אחרי מספר שבועות, נפגשתי אתו שוב והפעם, הקפדתי על ההנחיות שנתתן לי.

לאט, לאט, מצאנו את עצמנו שוב גרים יחד. חזרתי הביתה. פתאום זה התאים לי, היה לי נעים אתו.  נעים היה לי שזה הוא ולא מישהו אחר. פתאום גיליתי שיש לי פרטנר מעולה בשבילי. 

 

ידעתן למשוך בחוטים הנכונים. הטיפול אצלכן היה כמו ניתוח מסובך, מבלי להרגיש את הסכין והחיתוך. כמו ליטוף נעים. מקום שתמיד אוכל לבוא אליו ולהרגיש בטוחה. כל מה שאמרתן היה מאוד הגיוני והבנתי המון דברים, כמו למשל, כל מיני חוקים לא רלוונטיים ואפילו מטופשים, שרק סגרו אותי כמו בכלא. לא תקשרתי כל כך ולא דיברתי עם אנשים שאני מכירה וכשפגשתי אתכן, כבר אחרי המפגש הראשון, הרגשתי שחזרתי לעצמי. כאילו קרה לי נס. הייתי ב -היי. הרבה זמן לא חייכתי ככה. 

AdobeStock_275706805_Preview_edited.jpg

נופר
עמק חפר 

כשהגענו אליכן, היינו על סף משבר. רגע לפני פרידה. אנחנו כבר שנים יחד והקשר בינינו היה מדהים לאורך השנים. היה לנו עולם משלנו. היינו מבלים המון יחד, מטיילים, דואגים אחד לשני, אך מאז שהפכנו למשפחה, הכל השתנה. 

היה המון לחץ והמתח בנינו גבר. הוא היה צריך לדאוג לפרנסה ובדיוק פוטר מהעבודה ואני, הייתי מוטרדת נורא מהבריאות הלא כל כך יציבה של הבן שלנו והייתי כל הזמן סביבו. הרגשתי שהכל בסוג של בלאגן וכאוס ולא ממש היתה לנו עזרה. ואז הקורונה הגיעה והוסיפה המון חרדות ומתח. כולנו היינו בבית, ללא פרנסה בטוחה ואני הייתי ממש בחרדה. רבנו המון והאווירה בבית היתה בלתי נסבלת. הרגשתי שהוא כבר לא אוהב אותי ולא מעריך אותי ורק עושה לי טובה כשאני מבקשת עזרה ובשאר הזמן הוא מרוכז בענייניו. הכל היה על הכתפיים שלי.

 

במפגשים איתכן הבנתי שהזנחתי את הזוגיות לגמרי. שכחתי אותו. הייתי כל כולי עם הקטן שסיפק לי אינסוף סיבות ומצבים שהצריכו ממני להיות צמודה אליו. הפוקוס שלי חזר לזוגיות ומצד שני, למדתי איך לא להיכנס אתו לקונפליקט, לתת לו ספייס להתרחק ולא להתערב כל הזמן. מהר מאד החיים בבית נרגעו. היה פחות מתח ומערכת היחסים המיוחדת שהיתה לנו קודם, חזרה.

אני יודעת שזה לא מובטח ועליי להיות עם היד על הדופק אבל לפחות אני היום יודעת לזהות את זה ולתקן במהירות.