ייעוץ וליווי אישי

כשדברים בחיינו, משתנים לטובה, במהירות, אנחנו מתמלאים ברגע, בעוצמת כוח אדירה ובשמחה גדולה, 
אך כאשר אנחנו מתמודדים לאורך זמן, עם בעיה או קושי, שאנחנו לא יודעים כיצד לפתור, מתחילה להתעורר בנו, תחושת מצוקה, שמלווה אותנו לכל מרחב בחיינו ומשפיעה על יכולת התפקוד שלנו, מצב הרוח שלנו ואט, אט, גם על הקרובים לנו.

אנו מאמינות, כמו רבים, שלכל בעיה יש פתרון, אך חשוב לא פחות, זה לדחוס את הזמן בדרך לגילוי הפתרון. 
על מנת לדחוס את הזמן, דרושים שני דברים: האחד, עוצמת כוח של תמיכה, אותה אנו מייצרות יחד, כזוג והיא, שיכולה לתת תנופה קדימה, לעבר ראייה או הבנה חדשה, והדבר השני, הוא זיהוי הסיבה למצוקה. 

כאשר מצליחים לעשות את שני הדברים, אז מתחולל סוג של קסם, שבו תהליך ההידרדרות, שהתאפיין בקושי ותחושת מצוקה, נעצר, ומתחילה מגמה הפוכה, המגמה להתפתחות, המתאפיינת בכוחות מחודשים ובתחושת שמחה.

מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה

ענבר אור-נר

052-8328506

inbar
ariela

אריאלה משאל

052-8884857

מי מגיע אלינו ולמה?

אל הקליניקה מגיעים אנשים שפונים לתמיכה ועזרה במישורי החיים השונים: הורים, בני זוג, בעלי עסקים, מובילי דרך או מובילים בארגונים שונים, המבקשים לקבל הבנה ופתרונות חדשים, מאלו המוכרים להם, על מנת להיחלץ מקשיים ומשברים ואו למצוא מענה לסוגיות ודילמות עמם הם מתמודדים.

reka.jpg

כיצד הייעוץ מתנהל ולמה לצפות?

הייעוץ מתנהל בשתיים, יחד עם ענבר ואריאלה. בין השתיים קיים מבנה זוגי, שיש בו את עצמת הכוח והתמיכה ההכרחית, על מנת לזהות את הסיבה הנסתרת לבעיה, שבגינה הגיע האדם לייעוץ ולתת לו תזוזה משמעותית קדימה.

לכמה מפגשי ייעוץ מומלץ להגיע?

ישנם אנשים שמגיעים למפגש אחד, שמספק להם את הכוח והמידע החיוני להם לשלב בו הם נמצאים וישנם אנשים, שבוחרים לקבל תמיכה וליווי מידי שבוע. מדובר בבחירה אישית ואין המלצה גורפת למספר מפגשי ייעוץ מראש. משך כל מפגש הינו 50 דקות.

היכן מתקיימים הייעוציים?

כיום, ניתן להגיע לקבלת ייעוץ בקליניקה בתל אביב ובבנימינה. כמו-כן, ניתן לתאם ייעוץ בסקייפ, לאלו שגרים בחו"ל ולמי שאינם יכולים להגיע לאזורים אלו, או בזמני הפעילות של הקליניקה.

מניסיוננו, מתן ייעוץ בדרך זו, אינו פוגם באיכות הקשר או האפקטיביות של הייעוץ.

ייעוץ זוגי או פרטני?

במצבי משבר בזוגיות או בשותפות עסקית, לא תמיד שני בני הזוג, מעוניינים או יכולים להגיע יחד.

אנחנו מאמינות ויודעות, על סמך הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, כי תזוזה של אחד, בכיוון הנכון, מיד משפיעה לטובה על כלל המערכת ואין הכרח ששני בני הזוג יגיעו.

במצבים בהם היחסים מורכבים ומתוחים בין השניים, אנו אף ממליצות ליצור הפרדה בשלב הראשון, כדי לראות התקדמות ולהגיע לתוצאות.

av3544fca9fdc10112f68.jpg