ייעוץ וליווי אישי

ברוכים הבאים ונעים להכיר, ענבר אור-נר ואריאלה משאל

דרכנו המשותפת, החלה לפני יותר מ-20 שנה, סביב התחום פיזיקה משפחתית. עבור שתינו, כל אחת מסיבותיה שלה, היה זה גילוי מרעיש, אודות ההשפעה העצומה שיש לאופן שבו אנחנו חושבים על מציאות חיינו, בכלל ועל מערכות היחסים שלנו, בפרט.

 

נדמה לנו, שהמחשבות שחולפות בראשנו, הן רק שלנו ואף אחד לא רואה או שומע אותן, אך מסתבר שזה לא כך. לכל מחשבה יש אנרגיה וכל מחשבה יכולה לבנות או להרוס, לעכב או לקדם, ליצור או לעצור.

זה נשמע, שאם נעצור לרגע ונסלק את המחשבות המיותרות והמחשבות ההרסניות, אז הכל יסתדר.

זה כמעט נכון, אבל זה לא מספיק. ולמה? כי לחשיבה יש חוקים. זה לא מספיק לדעת, איך ועל מה 'לא' לחשוב, צריך גם לדעת איך ועל מה 'כן' לחשוב, כדי לקבל בדיוק מה שרוצים. וזאת למעשה כל התורה, זאת כל השיטה -

פיזיקה משפחתית, למעשה, מתארת את אותם חוקי חשיבה להצלחה, בזוגיות, בהורות, בקריירה או בעסק.

החזון שלנו, מראשית הדרך, היה לאפשר לכל אדם להכיר וללמוד את חוקי החשיבה, במיוחד, עבור זוגיות וחיי משפחה ולאורך השנים, הקמנו גם בית-ספר וגם קליניקה על-פי השיטה.

 

בלימודים, אנחנו מעבירות קורסים, הדרכות וסדנאות מתוך עולם התוכן הרב, שפותח ונאסף ב 8 ספרי לימוד.

כיום, ניתן גם ללמוד מהבית, את קורס היסוד, הדיגיטלי.

ובטיפולים, אנחנו מלוות ותומכות בקשת רחבה של סוגיות, התמודדויות ואתגרים, מתוך אמונה וניסיון רב, שאין בעיה שאין לה פתרון, אם רק יודעים, היכן ולמה היא נוצרה. ומאחורי כל ה'מה' וה'איך', שעשינו לאורך השנים, ישנה גם ה'למה' - אותה מטרה שהפגישה אותנו עם פיזיקה משפחתית, אותה מטרה, שחיברה בינינו ואותה מטרה, שליוותה אותנו במהלך כל השנים, והיא לעזור לאנשים הנמצאים במצוקה ולתת להם תנופה קדימה עם תקווה, הבנה וכלים חדשים.

מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל שאלה

ענבר אור-נר

052-8328506

אריאלה משאל

052-8884857

P2040429.jpg

מי מגיע אלינו ולמה?

אל הקליניקה מגיעים אנשים שפונים לתמיכה ועזרה במישורי החיים השונים: הורים, בני זוג, בעלי עסקים, מובילי דרך או מובילים בארגונים שונים, המבקשים לקבל הבנה ופתרונות חדשים, מאלו המוכרים להם, על מנת להיחלץ מקשיים ומשברים ואו למצוא מענה לסוגיות ודילמות עמם הם מתמודדים.

reka.jpg

כיצד הייעוץ מתנהל ולמה לצפות?

הייעוץ מתנהל בשתיים, יחד עם ענבר ואריאלה. בין השתיים קיים מבנה זוגי, שיש בו את עצמת הכוח והתמיכה ההכרחית, גם כדי לזהות במהירות רבה יותר את הסיבה הנסתרת לבעיה, שבגינה הגיע האדם לייעוץ וגם לתת לו תזוזה משמעותית קדימה.

לכמה מפגשי ייעוץ מומלץ להגיע?

ישנם אנשים שמגיעים למפגש אחד, שמספק להם את הכוח והמידע החיוני להם לשלב בו הם נמצאים וישנם אנשים, שבוחרים לקבל תמיכה וליווי מידי שבוע. מדובר בבחירה אישית ואין המלצה גורפת למספר מפגשי ייעוץ מראש. משך כל מפגש הינו 50 דקות.

היכן מתקיימים הייעוציים?

כיום, ניתן להגיע לקבלת ייעוץ בקליניקה בבנימינה. כמו-כן, ניתן לתאם ייעוץ בסקייפ או זום לאלו שגרים בחו"ל ולמי שאינם יכולים להגיע לאזורים אלו, או בזמני הפעילות של הקליניקה.

מניסיוננו, מתן ייעוץ בדרך זו, אינו פוגם באיכות הקשר או האפקטיביות של הייעוץ.

ייעוץ זוגי או פרטני?

במצבי משבר בזוגיות או בשותפות עסקית, לא תמיד שני בני הזוג, מעוניינים או יכולים להגיע יחד.

אנחנו מאמינות ויודעות, על סמך הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, כי תזוזה של אחד, בכיוון הנכון, מיד משפיעה לטובה על כלל המערכת ואין הכרח ששני בני הזוג יגיעו.

במצבים בהם היחסים מורכבים ומתוחים בין השניים, אנו אף ממליצות ליצור הפרדה בשלב הראשון, כדי לראות התקדמות ולהגיע לתוצאות.

av3544fca9fdc10112f68.jpg